Reduxil

Jest produktem czysto naturalnym, który aktywnie redukuje ilość niepożądanego tłuszczu. Wspomaga odchudzanie. Preparat aktywuje metabolizm organizmu w ciągu dnia. Poleca się stosować Reduxil jako uzupełnienie reżimów dietetycznych. Dzięki naturalnemu składowi można go zażywać przez długi okres i zapobiegać w ten sposób efektowi jo-jo.

Dawkowanie, doustnie: 2 razy dziennie 1 kapsułkę:

  • kapsułkę dzienną godzinę przed posiłkiem (śniadaniem albo obiadem),
  • kapsułkę nocną 1 godzinę przed kolacją albo 2 - 3 godziny przed snem.

Reduxil skład:

Kapsułka na dzień zawiera: ekstrakt z alg morskich, skoncentrowany ekstrakt zielonej herbaty, tlenek krzemu, celuloza krystaliczna.

Kapsułka na noc zawiera: ekstrakt z alg morskich, skoncentrowany ekstrakt winorośli, tlenek krzemu, celuloza mikrokrystaliczna

Opakowanie preparatu

 

Dlaczego warto wybrać preparat odchudzający Reduxil ?

  1. ma naturalny skład, a jego działanie jest poparte badaniami klinicznymi,
  2. redukuje tłuszcz głównie w problematycznych partiach ciała,
  3. nie ma efektu JO-JO,
  4. preparat Reduxil zawiera składnik dzienny i nocny,
  5. wpływa pozytywnie na wygląd naszej skóry.
  6. jest dobrze przyswajany przez organizm.

Nasz sklep internetowy posiada ten preparat w rewelacyjnie niskiej cenie. Polecamy również inne suplementy dla sportowców, które będą doskonałym uzupełnieniem Państwa diety. Należy pamiętać, że bez zbilansowanej diety, bogatej w wartości odżywcze trening nie będzie skuteczny. Dlatego warto wybrać odpowiednie odżywki na siłę, które zintensyfikują Państwa program ćwiczeń. Dzięki temu kuracja odchudzająca będzie szybsza i skuteczniejsza.

Realizacja: